Yetişkin Danışmanlığı

Yetişkin Danışmanlığı Hizmeti Nedir?

Yetişkin danışmanlığı, içsel farkındalık oluşturma ve yaşanan süreçleri kontrol altında tutabilip yönetilme, gerekiyorsa iyileştirme noktalarında sunulan bir hizmettir.

Gündelik hayatımızda karşılaştığımız durumlar, başka bir deyişle gerek yalnızken gerekse toplum içerisinde yaşadığımız “anlar” bizlerde farkında olmasak da izler bırakmaktadır. Bunlar kimi zaman arzu etmediğimiz bir şekilde gerçekleşebilmekte ve bu da beraberinde, denge kurabilmemiz adına, bir iç mücadeleyi tetiklemektedir. Bu noktadaki yoğunluğun ve oluşan sürecin kontrolü davranışlarımıza etki etmekte ve bir nevi kimlik dokumuz oluşmaktadır. Bu dinamik akış içerisinde kimi zaman arzu ettiğimiz sonuçları alamamakta hatta doğruyu yaptığımıza inanmamıza rağmen hayal kırıklıkları yaşayabilmekteyiz.

Ne yapılmalı?

Güzel olan şu ki bu noktada yalnız değiliz. Uzunca bir geçmişten günümüze kadar olan zaman diliminde yetişkin psikolojisi üzerinde yapılan çalışmalar ve beraberinde oluşan bilgi birikimi; bu süreçlerin iyileştirilmesi ve bize olan zararlarının ortadan kaldırılması, değilse de minimize edilmesi noktalarında çok büyük avantajlar ve çözümler sunmaktadır.

Aşağıdaki dairelere tıklamak suretiyle Yetişkin Danışmanlığı kategorisindeki yazılarıma ulaşabilirsiniz.

Depresyon

Fobiler

İletişim Problemleri

İş Yeri Sorunları

Kaygı Bozuklukları

Kendine Güven Sorunu

Obsesif Kompulsif Bozukluk

Öfke Yönetimi

Panik Bozukluk

Performans Kaygısı

Sınav Kaygısı

Stres Yönetimi

Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Sizinle İrtibat Kurmamızı İster Misiniz?

Danışmanlığa ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız yada kafanızda soru işaretleri varsa, aşağıdaki telefon numaralarından hafta içi hergün saat 09:00 ile 18:00 arası bize ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişim kurmanızdan memnuniyet duyarız.

  • 0 (552) 378 41 51